Резултати Србије и Југославије на Јуниорској балканској информатичкој олимпијади

10. ЈБОИ, Скопље, Македонија 2016

Име и презиме Школа Укупно Медаља
Давид Милинковић Шабачка гимназија 78 поена бронзана медаља
Марко Шишовић Математичка гимназија, Београд 50 поена бронзана медаља
Момчило Тошић ОШ “8. септембар“, Пирот 38 поена бронзана медаља

Вођа тима: Јелена Хаџи – Пурић (Математички факултет, Београд)
Заменик вође: Јасмина Добрић (Математички факултет, Београд)


9. ЈБОИ, Охрид, Македонија 2015

Име и презиме Место Укупно Медаља
Матеја Станојевић Лесковац 150 поена бронзана медаља
Алекса Милојевић Београд 145 поена бронзана медаља

Вође тима: Јелена Хаџи-Пурић (Mатематички факултет у Београду) и Небојша Васиљевић.


8. ЈБОИ, Београд, Србија 2014

Име и презиме Место Укупно Медаља
Филип Весовић Београд 540 поена златна медаља
Владимир Миленковић Београд 470 поена сребрна медаља
Светислав Гајић Крагујевац 360 поена бронзана медаља
Филип Ћосовић Крагујевац 320 поена бронзана медаља
Андреј Јаковљевић Суботица 260 поена бронзана медаља
Алекса Милисављевић Лозница 260 поена бронзана медаља

Лидер тима: Јелена Хаџи-Пурић са Математичког факултета у Београду


7. ЈБОИ, Шумен, Бугарска 2013

Име и презиме Место Укупно Медаља
Душан Живановић Ниш 260 поена златна медаља
Лука Вукелић Београд 140 поена бронзана медаља
Филип Весовић Београд 105 поена бронзана медаља
Светислав Гајић Крагујевац

Вођа екипе: Јелена Хаџи-Пурић (Универзитет у Београду)

ТРИ МЕДАЉЕ ЗА СРБИЈУ НА ЈУНИОРСКОЈ БАЛКАНСКОЈ ОЛИМПИЈАДИ ИЗ ИНФОРМАТИКЕ


5. ЈБОИ, Бистрица, Румунија 2011

Име и презиме Место Укупно Медаља
Димитрије Ердељан Нови Сад 282 поена сребрна медаља
Марко Станковић Ниш 141 поена бронзана медаља
Стефан Веља Нови Сад

Вођа екипе: Раца Тодосијевић (Универзитет у Београду)


3. ЈБОИ, Шумен, Бугарска 2009

Име и презиме Место Укупно Медаља
Урош Поповић Ниш 90 поена бронзана медаља
Александар Ивановић Крагујевац
Петар Трифуновић Београд
Андреј Ивашковић Београд

Вођа екипе: Рајко Ненадов (Универзитет у Новом Саду)
Заменик вође: Слободан Митровић (Универзитет у Новом Саду)
Заменик вође: Андреја Илић (Универзитет у Нишу)


2. ЈБОИ, Шумен, Бугарска 2008

Име и презиме Место Укупно Медаља
Милена Милошевић Београд 255 поена бронзана медаља
Демјан Грубић Нови сад 215 поена бронзана медаља
Борис Грубић Нови сад 165 поена бронзана медаља
Стеван Миличић Јагодина 160 поена бронзана медаља

Вођа екипе: Ђура Паунић (Универзитет у Новом Саду)
Заменик вође: Татјана Стојановић (Универзитет у Крагујевцу)


1. ЈБОИ, Београд, Србија, 2007

Име и презиме Место Укупно Медаља
Ненад Васић Јагодина 420 поена сребрна медаља
Дејан Томић Београд 390 поена сребрна медаља
Милена Милошевић Београд 330 поена бронзана медаља
Стефан Станојевић Београд 300 поена бронзана медаља
Милан Спасић Пирот 300 поена бронзана медаља
Стеван Миличић Јагодина 260 поена бронзана медаља
Александар Андрејевић Нови Сад 190 поена похвала
Марко Милановић Београд 160 поена похвала

Вођа екипе: Ана Капларевић, Угљеша Стојановић
Заменик вође: Душа Зорановић